1.12.2010

-prospektüs-


pısssssssst
böle kırmızı rujlu dudaklarımla kulağınıza fısıldadığımı farz ediniz:)
evet tahmin ettiğiniz üzre şimdi size bir sır vereceğim ,o yüzden küçük harflerle yazıyorum.isteyenler yazıyı okurken fon müziği olarak bir tatlı kaşığı küçük sırlar dizi müziği ekleyebilir:)

annemin bir totemi vardır iş görüşmelerine giderken karşındakini, istediğin paraya ikna etmek amacı ile mor bir şey takılır.

çünküüüü:
ruhsal esenlik ve sonsuzluğu simgeleyen mor nevrotik*(bu yıldız nevrotiğin tanımı aşağıda demek) duyguları açığa çıkarıyor, bilinçaltında insanları korkutuyor ve bu da sizi daha güçlü yapıyor.
--böö gibi bir korkutma değil ama bu daha sinsi korkutuyor:)--

doğada doğal olarak en az, en nadir bulunan renk olan mor, kırmızının heyecan ve seksiliği ile mavinin huzurunun karışımı oluyor bu da sizi dayanılmaz yapıyor:)
--uuuu beybi:)bende bi hareketlenme oldu bak şimdi:)--

neyse devam edelim bak çok bilimsel şeyler söyleyeceğim dikkat maksimumda beybiler:
tanrıbilim ve psikanalize göre de mor: hermafroditler'i bünyesinde bulunduryor (o ne arkadaşım demeden devamını okuyunuz)
yunan mitolojisinde yarısı kadın yarısı erkek bir tanrıdır bu şey ve iki cinsliliği simgeler.bu yüzdendir ki androjen kişilik var ya, hani cinsel kimlikleri ortada olanlar,onların rengi de mor olarak bilinir:)
e siz mor takınca da karşınızdakini etkilemek adına,patronun erkek yada dişi olmasının önemi kalmıyor:)

yapılan psikolojik testlerde mor rengin ikna kabiliyetinizi ekstra arttırma gibi bir etkisi var mıdır,vardır diyor olmanızı umuyorum.
çünkü bu iş görüşmesine giderken üzerinde mor bir şey bulundurma mevzusu,ailemizce ve sevdiklerimizce defalarca denenmiş faydası görülmüştür:)

tabii "bak mor taktım 5 milyar yapsak şu maaşı" şeklinde uçmayı da,
minik mor bişi takmak yerine mor gömlek giyip ciguli gibi gitmeyi de ,
"benim bir parçam mor olursa daha etkili olur mu nan" diye düşünüp gözünüzü morartmayı denemeyin canım okurcuklarım :)
sevgiler efenim,
dila:)


*nevrotik :doğal hayattan bir hayli uzaklaşmış modern bireyin, hayatını sürdürebilmek için edinmek zorunda kaldığı bir takım takıntı ve saplantılar içeren kişiliğine verilen isim.rahatsız bir kişilik ama kendisini biliyor en azından:)

1 okurcuk yazarcık var:

burun estetigi dedi ki...

Hi………….
Thanks for Your great information , I like it !!!!

Is any one give info releted to cosmetic surgery Burun estetiği ??

Hello all Dr.Yakupavsar one of best Op.Dr in cosmetic surgery. His company name Yakup Avsar. the very famous compnay releted to plastic surgery & cosmetic surgery etc..... One best think this person is doing most of the turkey Actor and actress plastic surgery and nose surgery and cosmetic surgery .

you must take advice form him related to this matter. for the better know you contact this address www.yakupavsar.com
Mardin Ebulula Street Violet Street Number: 1
Akatlar / Istanbul (Bjk College Behind) pin-304080
Burun estetigi