25.12.2010

akmar,beatles,somon(!) ve kadıköyde bir yalnız


Kitap sevmek ne ilginç şey..
Akmara gidip alık alık bakmak..Kendini yalnız hissettğinden belkide Beatles plağı almak sağdaki dükkandan ve sonra  alternatif kitap arayışı ..aklında bir kitap..neredeyse her sahafa sorup bulamamak.
.Bir anda bir yığın kitapla karşılanmak sadece üç lira olan değerleriyle,en sonuncu kitapçının önünde..Üzülmek yırtılmışlıklarına,itilip kakılmışlıklarına..Yaklaşmak,hepsini düzenlemeye çalışmak çaresizce..Belkide yanılmak o an..bu satırların kaderi bu olmamalı demek ve teker teker birikirmek elinde sevdiklerini..Her satıra nazik davranmak ,sarmak istercesine yaralarını..
İki (salak) kızın gelmesi sonra..Saçma sapan hareketlerini izlemek ..Kitapları fırlattıkları anda içinizden gelen aduket yapma isteği ve bu aşırı uyuz oldum size halinizi sadece "kötü bir bakışla" anlatma çabası..pff
ve telefon..yalnızlık hissini dağıtan dostun sesi..somon ve sıcak şarap teklifiyle gelen mutluluk..
son sahne..
sahafın "ingilazca,ahahha  ne komik" esprisi,gülüşmeceler..
bu da böyle birşey işte..

1 okurcuk yazarcık var:

burun estetigi dedi ki...

Hi………….
Thanks for Your great information , I like it !!!!

Is any one give info releted to cosmetic surgery Burun estetiği ??

Hello all Dr.Yakupavsar one of best Op.Dr in cosmetic surgery. His company name Yakup Avsar. the very famous compnay releted to plastic surgery & cosmetic surgery etc..... One best think this person is doing most of the turkey Actor and actress plastic surgery and nose surgery and cosmetic surgery .

you must take advice form him related to this matter. for the better know you contact this address www.yakupavsar.com
Mardin Ebulula Street Violet Street Number: 1
Akatlar / Istanbul (Bjk College Behind) pin-304080
Burun estetigi