22.12.2010

Hahayt! Korkun benden!

Hahayt!! 
Beni dinleyin beybiler bugün bir özelliğimi daha öğrendim ..
Hangi doğal afetsiniz?? testini çözüyordum ve tabiki merakım o sorulara dayanmamı kolaylaştırıyordu :)) Çözdüm işte a şıkkı,c şıkkı hatta ce-eee şıkkı derken bir baktım sonuçlara: 
:))

Çığmışım ben,korkun benden! nihahahha(kötü kadın kahkahası)

Gürültüye, ses kirliliğine tahammülümüm yokmuş (gereksiz olanına tahammülüm olmadığı söylentileri doğru,ama cıvıltıyı sever dila mesela). Bembeyaz ve pürüzsüz kalmak istiyorsunuz(temiz insanım vesselam ehe). Saflığınıza halel* (halel ne yahu? ay dur buldum aşağıda da yazdım:) getirecek herhangi bir durumda çatlayıp(ahahhaa çatlıyormuşum) dökülüveriyorsunuz. Siz yeniden toparlanıyorsunuz (heralde beybi beni öldürmeyen şey güçlü kılar) ama gürültü kaynağı için iş işten geçmiş oluyor(bak bu fena). Uzaktan bakıldığında o kadar çekici, o kadar zararsızsınız ki gücünüzün farkına kolay kolay varamıyor hiç kimse(özümde melekim ben). Ama huzurunuzu bozacak en ufak bir harekete bütün hışmınızla karşılık veriyorsunuz(vuuuu beybi). En çok daaa bunu sevdim nedense(!) Sizi fark etmek, büyünüze kapılmak çok kolay, ama size kafa tutmaya çalışanın vay haline!...   

sevdim hakkaten süpermişim ben bir kere daha anladım :)Aman efendim çok kıskandım ölürüm bende hangi afet olduğumu öğrenmezsem eğer diyenler için link veriyorum: Ama ne yapıyoruz ? yeni sekmede a-çııı-yooo-ruuuuz:) link :)Vatandaşa Dev Hizmet : Halel kelimesi bozulmak anlamına geliyormuş bunu da söyleyeyim :)sevgiler efendim :)supergirl dila..

3 okurcuk yazarcık var:

Barış dedi ki...

Bende KASIRGA :D

Kasırga
Eğer bir ortama siz giriyorsanız herkes farkediyor. Endamınız bir yana, alımınız çalımınız yetiyor. Kendiliğinden bir karizmanız var. Üzerinde çalışmanıza gerek yok. Tek sorununuz gereğinden hızlı olmak. Girdiğiniz ortamları bazen öylesine çabuk terk ediyorsunuz ki, hafızalardaki yerinizi korumakta zorlanıyorsunuz. Yakıp yıktığınız durumlar da olmuyor değil. Eğer doğanıza aykırı, ayağınıza bağ haller mevcutsa, hemen bertaraf ediyorsunuz. Ama şiddetinizde bile kendince bir şefkat gizli...

dilallalla:) dedi ki...

Benimki daha güzel amaaaa:)

burun estetigi dedi ki...

Hi………….
Thanks for Your great information , I like it !!!!

Is any one give info releted to cosmetic surgery Burun estetiği ??

Hello all Dr.Yakupavsar one of best Op.Dr in cosmetic surgery. His company name Yakup Avsar. the very famous compnay releted to plastic surgery & cosmetic surgery etc..... One best think this person is doing most of the turkey Actor and actress plastic surgery and nose surgery and cosmetic surgery .

you must take advice form him related to this matter. for the better know you contact this address www.yakupavsar.com
Mardin Ebulula Street Violet Street Number: 1
Akatlar / Istanbul (Bjk College Behind) pin-304080
Burun estetigi